Retai interviu dalijantis Tarasovas atvirai – apie žmoną bei save

Nuostabaus balso savininkė Violeta Riaubiškytė–Tarasovienė rugpjūčio 25-ąją švenčia 45-ąjį gimtadienį. Scenoje ši moteris niekada nenuvilia savo klausytojų: visada pasitempusi, elegantiška ir moteriška, o svarbiausia – demonstruoja šiurpuliukus sukeliantį balsą.

Violeta Riaubiškytė-Tarasovienė (tv3.lt fotomontažas)
19

Gimtadienio proga Violetos vyras ir scenos partneris Vilius Tarasovas skyrė širdžiai mielus žodžius savo mylimajai bei atskleidė, kaip paminės šią dieną.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilius ir Violeta Tarasovai

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Viliumi Tarasovu jis teigė, kad jų šeimoje šventės minimos labai kukliai. Jie dažniausiai pasigamina skanią vakarienę ar eina į restoraną. „Atvažiuoja tėvai ir einame drauge su vaikais vakarieniauti.“

Anot vyro, jis dėl dovanų nesuka galvos. „Būna minimalūs siurprizai, anksčiau padarydavau sumuštinius su ikrais, šampanu. Ji atsibunda ir aš su vaikais ateiname su šiuo siurprizu. Bet čia būna tokie paprasti dalykėliai. Aš nesu iš tų romantikų, kur dovanočiau širdutes, pūsčiau burbulus“, – atvirauja jis.

Nors jis ir nestebina mylimos žmonos brangiomis dovanomis, tačiau pora mėgsta pasilepinti kelionėmis, kurias susiorganizuoja bendrai. „Mes viską bendrai aptariam, geriau jau kelionę kokią susiorganizuojame. Nei aš, nei ji nesame siurprizų mėgėjai. Mes esame labai panašūs ir neeksperimentuojame.“

Vyras taip pat nepamiršo ir gražiais žodžiais atsiliepti apie savo žmoną bei scenos partnerę. Jis teigia, kad ji yra geriausia draugė bei mylimas jo žmogus. Na, o gimtadienio proga jis linki visko ko geriausio. „Kad būtų sveika, kad galėtų aktyviai judėti, ką ir dabar sėkmingai daro. Žinoma, kad ir dainuotų toliau, ir, kad balsas nepalūžtų, nors atrodo, kad tai jai negresia“, – šypteli jis.

 


Rašyti komentarą...
D
Danutė
2019-08-25 12:38:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gražūs žmonės abu ,sėkmės jums, neįsileiskit į šeimą piktų liežuvių.
Atsakyti
-13

D
Dicke.
2019-08-25 14:12:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vel lietuviams viskas uzkliuna,ei jus protinguoliai,prisiriskit viena karta,savo gyvatinius liezuvius ir pasiziurekit i save.Arba dar geriau juos nusipjaukit.Uzknisot.
Atsakyti
-10

G
Gerbėja
2019-08-25 14:51:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su gimtadieniu! Jūs nuostabi p. Violeta. Jūsų su vyru dainuojantis duetas nuostabus. Ilgų, laimingų, dainingų metų!
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų