Pirmuoju Ukrainos krepšinio superlygos pusfinalio dalyviu tapo Žydrūno Žvinklio treniruojamas Južno "Chimki" klubas.

Antradienį antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse "Chimik" krepšininkai svečiuose 86:82 (19:20, 19:18, 22:19, 26:25) įveikė du lietuvius savo gretose turinčią Sumų "Sumychimprom" komandą, kurią treniruoja Rimantas Endrijaitis ir laimėjo seriją dviejų pergalių rezultatu 2:0.

Pirmąsias rungtynes namuose Južno ekipa laimėjo 94:74.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Aleksandras Djuričius, pelnęs 27 taškus ir po krepšiais atkovojęs 14 kamuolių.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Rostislavas Krivičius (26 tšk.) ir Bronislavas Tomičius (19 taškų).

21 minutes žaidęs Mindaugas Burneika į svečių krepšį įmetė 9 taškus (tritaškiai 1/4, dvitaškiai 2/4, baudos 2/4), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą, o Mantas Ignatavičius per 32 minutes pelnė 4 taškus (dvitaškiai 1/4, baudos 2/2), sugriebė 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Turnyro pusfinalyje Južno "Chimik" klubas susitiks su Kijevo "Kyiv" ir Nikolajevo MBK komandų mačo nugalėtoju. Pirmąsias šio ketvirtfinalio serijos rungtynes 88:52 laimėjo "Kyiv" krepšininkai.