Italijoje vykstančiame „Nitto ATP Finals“ turnyre rungiasi 8 geriausi pasaulio tenisininkai, o pergales jame pirmadienį iškovojo Alexanderis Zverevas (ATP-8) ir Danijilas Medvedevas (ATP-3).

Turnyras prasidėjo serbo Novako Džokovičiaus (ATP-1) apdovanojimu, kadangi jau įprasta, kad per „Nitto ATP Finals“ turnyrą, įteikiama speciali taurė pirmoje reitingo pozicijoje metus užbaigusį tenisininką.

Pirmajame mače A. Zverevas 6:7 (3:7), 6:3, 6:4 nugalėjo Ispanijos tenisininką Carlosą Alcarazą (ATP-2).

Tuo tarpu kitame mače D. Medvedevas 6:4, 6:2 pranoko Andrejų Rubliovą (ATP-5).

Į kitą turnyro etapą pateks pirmas dvi vietas grupėse užėmė tenisininkai.

A grupėje varžosi N. Džokovičius, italas Jannikas Sinneris (ATP-4), graikas Stefanos Tsitsipas (ATP-6) ir danas Holgeris Rune (ATP-8).