Egipte vykstančiame pasaulio vyrų rankinio čempionate pirmadienį baigėsi antrojo etapo kovos, kuriose paskutinį bilietą į ketvirtfinalį dramatiškai iškovojo Kataro rinktinė.

Antros grupės rungtynėse Kataras (6 tšk.) 26:25 (12:13) palaužė argentiniečių (6 tšk.) pasipriešinimą. Argentinos rinktinė pirmajame kėlinyje turėjo net 7 įvarčių persvarą, bet dar iki pertraukos beveik visą ją išbarstė. Antrajame kėlinyje argentiniečiai vėlai spurtavo ir įgijo 4 įvarčių pranašumą, tačiau Kataras vėl nepasidavė ir galiausiai persvėrė rezultatą savo naudai.

Paskutinę minutę Kataro rinktinė įgijo 2 įvarčių persvarą (26:24), bet argentiniečiai po labai greitos atakos priartėjo iki minimumo.

Kataro komanda tuomet nesėkmingai atakavo ir paliko varžovams 3 sekundes, bet desperatiškas metimas iš beveik vidurio aikštės buvo atremtas. Argentiniečiai ėmė lieti ašaras, o Kataro rinktinė triumfavo.

Tiesa, po pergalės Kataro rinktinė dar nebuvo rami dėl vietos ketvirtfinalyje. Jiems reikėjo sulaukti kroatų (5 tšk.) nesėkmės. Šie 26:38 (15:17) neprilygo čempionų titulą ginantiems ir šiemet vėl nesustabdomiems danams (10 tšk.) bei liko už borto.

Grupės autsaiderių mače japonai (3 tšk.) 29:25 (19:12) pranoko Bahreiną (0 tšk.). Pirmos grupės lyderių akistatoje ispanai (9 tšk.) 36:28 (21:14) nugalėjo vengrus (8 tšk.).

Vokiečiai (5 tšk.) ir lenkai (5 tšk.) sužaidė lygiosiomis – 23:23 (11:12). Tuo tarpu brazilai (3 tšk.) 37:17 (18:7) nepasigailėjo Urugvajaus (0 tšk.).

Ketvirtfinalio poros:

Ispanija – Norvegija

Danija – Egiptas

Prancūzija – Vengrija

Švedija – Kataras

Ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos sausio 27 d. Pusfinaliai vyks sausio 29 d., o finalai – sausio 31 d.