Vos tryliktoje vietoje Prancūzijos čempionate likę „Marseille“ futbolininkai šalies taurės finale susigrūmė su turtinguoju „Paris Saint Germain“, tačiau sensacija čia užfiksuota nebuvo ir PSG futbolininkai įrodė savo pranašumą 4:2.

Pirmieji įvartį pelnė paryžiečiai, kai jau trečią minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Blaise Matuidi, tačiau Marselio komanda be kovos nepasidavė ir po devynių minučių rezultatą išlygino Floranas Thauvinas.

Pirmasis kėlinys baigėsi esant lygiam rezultatui, bet po pertraukos PSG įrodė savo pranašumą: trečiąją antrojo kėlinio minutę 11 metrų baudinį realizavo Zlatanas Ibrahimovičius, o po dar dešimties minučių persvarą padvigubino Edisonas Cavani.

Rungtynių pabaigoje komandos pridėjo po dar vieną įvartį: paryžiečiams jį pelnė Z. Ibraimovičius, o „Marseille“ komandoje pasižymėjo Michy Batshuayi.

Tai buvo paskutinės superžvaigždės Z. Ibrahimovičiaus rungtynės, vilkint PSG aprangą. „Atėjau kaip karalius, išeinu kaip legenda“, – taip prieš maždaug savaitę apie savo karjerą Prancūzijoje kalbėjo pasitikėjimo savimi nestingantis švedas. Per keturis metus, kuriuos jis praleido vilkėdamas PSG aprangą, Z. Ibrahimovičius pelnė net 154 įvarčius per 179 rungtynes.