Savo žiūrovų akivaizdoje žaidęs Kauno „Žalgiris“ (15/0) tik po atkaklios kovos 85:84 (30:17, 18:24, 12:25, 25:18) palaužė Klaipėdos „Neptūną“ (5/10) ir iškovojo penkioliktą iš eilės pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Pirmasis krepšį metimu iš toli „atrišo“ S.Weemsas, tačiau tritaškiu atsakė ir M.Ruikis. Sužaidus keturias minutes M.Rakovičius pelnė 7 taškus iš eilės ir kauniečiai įgijo 6 taškų persvarą (13:7). M.Ruikiui pataikius dar vieną tritaškį, o S.Galdikui - dvitaškį, klaipėdiečiai sumažino deficitą iki minimumo (15:14). M.Ruikiui užsidirbus nesportinę pražangą žalgiriečiai spurtavo ir po pirmųjų dešimties minučių atsiplėšė 13 taškų - 30:17.

Antrąjį kėlinį pradėjo M.Kuzminskas dviem taškais su pražanga, o ketvirčiui įpusėjus šeimininkų pranašumas jau buvo 17 taškų (43:26). M.Mažeikai pataikius tritaškį, o vėliau M.Ruikiui dvitaškį, skirtumas aptirpo iki septynių (46:39).Prieš didžiąją pertrauką klaipėdiečiai turėjo 7 taškų deficitą - 48:41.

Komandoms apsikeičiant taškais kone kiekvienoje atakoje situacija nepasikeitė iki trečiojo ketvirčio vidurio, kuomet S.Galdikas pelnė 6  taškus iš eilės, o M.Ruikis išlygino rezultatą (56:56). L.Mikalauskui įmetus dvitaškį su pražanga klaipėdiečiai išsiveržė į priekį (59:58). Netrukus „Žalgirio“ krepšininkai atsiliko jau šešiais taškais (58:64). Persvarą „Neptūnas“ išlaikė ir prieš lemiamą ketvirtį - 60:66.

Likus žaisti šešias minutes M.Kalnietis metimu iš toli sumažino atsilikimą iki 2 taškų (66:68), o M.Kuzminskas baudomis rezultatą išlygino (68:68). M.Ruikis įmetė tritaškį, M.Popovičius atsakė taip pat metimu iš toli (71:71). M.Kuzminskas dėjimu ir vėl išvedė „Žalgirį“ į priekį (75:74). Likus žaisti dvi minutes S.Galdikas išlygino rezultatą (78:78). M.Kuzminskas pataikė tritaškį su sirena, E.Dainys baudų metimais rezultatą ir vėl išlygino (80:80). Nors M.Mažeika turėjo šansą tritaškiu išlyginti rezultatą, jis pasirinko mesti iš po krepšio ir paskutinę sekundę tik sumažino atsilikimą ir „Žalgiris“ šventė pergalę 85:84.