Šalies čempionų titulą ginantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tik pačioje rungtynių pabaigoje sugebėjo palaužti Prienų-Birštono „Vytauto” krepšininkus 63:55. Kauno ekipa lieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, o „Vytauto” klubas patyrė 3 pralaimėjimą iš eilės.

BAUDOS AIKŠTELĖ. Kauno klubas kova dėl atšokusių kamuolių laimėjo 43:31, o po varžovų krepšiais nusiėmė 16 kamuolių. Ypač gerai varžovų baudos aikštelėje kauniečiai jautėsi pirmame kėlinyje, kai metimus kartodavo net ir po kelis kartus.

PERSVARA. Pirmąjį kėlinį pralaimėjęs „Žalgiris“ antrajame kėlinyje ėmė žaisti užtikrinčiau. Likus 40 sekundžių iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos kauniečiai įgijo ir rekordinę 14 taškų persvarą. Prie to prisidėjo ir nesėkmingai baudų  metimus mėtę „Vytauto“ krepšininkai. Antrajame kėlinyje jie prametė net 6 baudų metimus.

KALNELIAI. Rungtynės vyko tarsi amerikietiški kalneliai. Trečiąjį kėlinį ir vėl geriau sužaidė „Vytauto“ krepšininkai, kurie beveik prisivijo „Žalgirio“ ekipą. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė vos 4 taškai, o per trečią kėlinį varžovams iš Kauno aikštelės šeimininkai leido pelnyti tik 11 taškų.

NETAIKLIAI. Abi komandos iš toli šaudė pro šalį. „Vytauto” krepšininkai metė net 25 tritaškius, tačiau pataikė vos 4. Tiek pat tritaškių pataikė ir žalgiriečiai, tačiau iš tritaškio jie metė rečiau – 21 kartą.

EMOCIJOS. Kad rungtynės buvo įtemptos, įrodo ir žaidėjų bei trenerių emocijos. Šarūnas Jasikevičius ir Virginijus Šeškus jau yra pagarsėję kaip emocionalūs treneriai, tačiau karštai į įvykius aikštėje reagavo ir krepšininkai. Ne vienu sprendimu nebuvo patenkintas A. Kavaliauskas, o vienu metu pratrūko ir santūrusis L. Lekavičius.

PASINAUDOJO. „Žalgirio“ ekipa varžovams klaidų neatleido. Po jų kauniečiai pelnė taškų. „Vytauto“ ekipai įgyvendinti savo sumanymus sekėsi sunkiai

UŽDARĖ. „Žalgirio“ gynybinės schemos sėkmingai veikė prieš T. Delininkaitį, V. Lipkevičių ir V. Čižauską. Visi kartu jie pelnė 17 taškų, o daugiausiai prie to prisidėjo T. Delininkaitis, surinkęs 10 taškų. Tiesa, didžiąją dalį taškų gynėjas pelnė ketvirtame kėlinyje.

UŽTIKRINO. Brazilo A. Limos 4 iš eilės taškai rungtynių pabaigoje užtikrino Kauno klubo pergalę. Vidurio puolėjas iš viso surinko 9 taškus.

„Žalgiris”: P. Jankūnas 15, K. Pangos 10, A. Lima ir B. Motum po 9.

„Juventus”: A. Valeika 12, S. Kulvietis ir M. Kupšas po 11, T. Delininkaitis 10