Dešimtąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kauno „Žalgirio“ ekipa, kuri namuose po gana atkaklios kovos 93:72 (27:13, 24:27, 20:21, 22:11) įveikė Vilniaus „Sakalų“ komandą.

Susitikimą taikliu tolimu metimu pradėjo „Sakalų“ klubo krepšininkas Arvydas Šikšnius, tačiau svečiai atsilaikė tik kiek daugiau nei penkias minutes. Nors įpusėjus ketvirčiui vilniečiai dar pirmavo 10:9, „Žalgiris“ spurtavo 12:0 ir po dešimties Dainiaus Šalengos taškų iš eilės bei Manto Kalniečio dvitaškio pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 21:10. Iki ketvirčio pabaigos „Žalgiris“ dar šiek tiek padidino savo persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių aikštės šeimininkai priekyje - 27:13.

Antrajame ketvirtyje sužaidus dvi minutes po dar vieno D.Šalengos tikslaus metimo kauniečiai įgijo šešiolikos taškų pranašumą (31:15), tačiau likus trim minutėms iki didžiosios pertraukos po A.Šikšniaus ir Lauryno Samėno tikslių atakų aikštės šeimininkų persvara grėsmingai aptirpo - 41:35. Prieš pat didžiąją pertrauką Artūro Milaknio tikslių metimų serija vėl padėjo „Žalgiriu“ susigrąžinti dviženklį pranašumą - 51:40.

Trečiąjį ketvirtį „Sakalai“ pradėjo spurtu 15:6 ir Roko Ūzo tritaškio ir Nerijaus Strazdausko metimo iš po krepšio įpusėjus ketvirčiui komandos jau skyrė tik du taškai - 57:55. Nors kauniečiams pavyko šiek tiek atgaivinti savo puolimą ir truputį nutolti, po trijų kėlinių „Žalgirio“ persvara dar šiek tiek aptirpo - 71:61.

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai, žaisdami pagrindiniu penketu, padidino savo pranašumą iki aštuoniolikos taškų (88:70) ir iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės rezultatu 99:72.

„Žalgiris“: D.Šalenga 16, A.Milaknis 15 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 3/5), J.Mačiulis 14, L.Woodsas 13 (11 atk. kam.), Š.Vasiliauskas 9.

„Sakalai“: L.Samėnas 13, G.Shukhovtsovas 12 (8 atk. kam.), N.Strazdauskas 10 (dvitaškiai 5/7), V.Dilys 9, A.Šikšnius ir R.Ūzas - po 8.