„Žalgiris“ neturėjo vargo Panevėžyje

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate lengvą pergalę iškovojo Lietuvos čempionai. „Žalgiris“ išvykoje 95:69 (25:15, 24:20, 23:18, 23:16) nugalėjo „Lietkabelį“.

Gera pradžia – pusė darbo. „Žalgiris“ nuo pat pirmų minučių kibo varžovams į atlapus ir jau susitikimo pradžioje pirmavo 10:3. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės kauniečiai buvo priekyje 25:11.

Dvitaškiai. Svečiai tiesiog karaliavo aikštės šeimininkų baudos aikštelės prieigose. „Žalgiris“ pataikė net 28 dvitaškius iš 40, taip realizuodami 70 procentų metimų iš artimos distancijos.

Geresnis susižaidimas? Vienintelė statistinė kategorija, kurioje „Lietkabelis“ buvo priekyje prieš šiandieninį varžovą – rezultatyvūs perdavimai. Panevėžiečiai jų atliko 19, kai tuo tarpu „Žalgirio“ krepšininkai – 17.

Kraujas. Rungtynių pabaigoje Kasparas Vecvagaras, susidūręs su varžovu, prasikirto antakį, todėl buvo priverstas palikti aikštelę.

Pocius. Panašu, jog „Žalgirio“ gynėjas įgauna optimalią formą. Gynėjas antrą mačą iš eilės yra kauniečių lyderis (mače prieš Kėdainių „Nevėžį“ Pocius nerungtyniavo). Rungtynėse prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ vilnietis pelnė 23, o šį vakarą – 17 taškų.

„Lietkabelis“: S.Buterlevičius 19, M.Iličius 17, A.Valeika 11 (6 atk. kam.), B.Woodas 8 (0/3 trit.).

„Žalgiris“: M.Pocius 17 (6/6 dvit.), I.Vougioukas 15 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), L.Lekavičius 12, B.Motumas (5/5 dvit.) ir P.Jankūnas po 11, E.Ulanovas 10.