Absoliutus SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) lyderis Kauno "Žalgirio" klubas iškovojo trečiąją pergalę pirmajame divizione, po nesunkios kovos namų aikštelėje rezultatu 73:54 įveikė trečiąjį pralaimėjimą patyrusią Rygos "Barons" komandą.

Mačas truputį sėkmingiau prasidėjo svečiams, kurie sužaidus kiek daugiau nei minutę, pirmavo minimaliu skirtumu (2:3). Tačiau netrukus žalgiriečiai išlygino (6:6, 7min.) ir po T.Beardo dvitaškio su varžovo pražanga – persvėrė rezultatą savo naudai (9:6). Įpusėjus kėlinukui, šeimininkai vis dar pirmavo, tačiau labiau atitrūkti trukdė skuboti veiksmai puolime, kurie virsdavo klaidomis (11:10). Per likusį laiką abi komandos rungtyniavo apylygiai, „Barons“ neleido atitrūkti kauniečiams, tačiau latviai buvo priversti vytis „Žalgirį“ – 19:15.

Antroje dvikovos dalyje žalgiriečiai kontroliavo žaidimo eigą ir didino pranašumą (24:15, 8min). Mantas Kalnietis pelnė keturis taškus iš eilės ir „Žalgiris“ jau pirmavo dviženkle persvara (28:15). O Rygos klubo krepšininkams vis sunkiau sekėsi rasti kelių link varžovų krepšio. Sužaidus penkias minutes šiame ketvirtyje, žalgiriečiai, demonstravę užtikrintą žaidimą, pirmavo penkiolikos taškų skirtumu (34:19), o iki didžiosios pertraukos tik padidino atotrūkį (43:24).

Trečiajame kėlinuke „Barons“ krepšininkai pelnė septynis taškus iš eilės (43:31), tačiau žalgiriečiai greitai sustabdė varžovų spurtą ir neleido latviams įsibėgėti (50:34, 7min.). Toliau vaizdas aikštėje nesikeitė - šeimininkai nepaleido iniciatyvos iš rankų ir žaisdami drausmingai abiejose aikštės pusėse, neturėjo didesnio vargo su Rygos klubu, po trisdešimties minučių - 61:43.

Paskutiniame ketvirtyje „Žalgirio“ krepšininkai baigė sėkmingai pradėtą darbą. Šeimininkai nemažino rungtynių tempo ir sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes, pirmavo devyniolikos taškų skirtumu, įpusėjus ketvirčiui - septyniolikos , o finalinė dvikovos sirena paskelbė užtikrintą Kauno komandos pergalę rezultatu 73:54.

"Žalgiris": P.Jankūnas 15 (8 atk.kam.), H.Mottola 12, M.Machado (8 atk.kam., 4 rez.perd.) ir M.Kalnietis - po 9, T.Beardas 7.

"Barons": K.Berzins 14, M.Kravčenko 12, G.Maceina (5 rez.perd.) ir S.Richas - po 8.