0

Į pirmąją Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyrinės lentelės poziciją kyla Kauno „Žalgiris“ (14/0), namuose nesunkiai 101:58 (23:15, 25:20, 28:10, 25:13) įveikęs lygos autsaiderį Palangos „Palanga“ (2/14) klubą.

Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo M.Rakovičius, o po 5 žaidimo minučių palangiškiai atsiliko jau šešiais (11:5). Po V.Lipkevičiaus tritaškio skirtumas šoktelėjo iki aštuonių (16:8). Situacija aikštelėje nesikeitė ir po pirmųjų dešimties minučių „Žalgiris“ pirmavo 23:15.

Antrajame ketvirtyje svečiams pavyko priartėti iki dviejų (23:21), bet lygų žaidimą pavyko išlaikyti vos tris minutes. Kauniečiai ne tik atstatė anksčiau turėtą persvarą, tačiau iki didžiosios pertraukos likus minutei ją padidino iki penkiolikos taškų (48:33). Prieš pertrauką palangiškiai turėjo trylikos taškų deficitą - 48:35.

„Žalgirio“ klaidomis puolime nesugebėję pasinaudoti svečiai įpusėjus trečiajam ketvirčiui vis dar atsiliko 14 taškų (55:41). S.Weemsui sumetus abi baudas atstumas padidėjo iki devyniolikos (60:41). Po trijų kėlinių šeimininkai jau pirmavo net 31 taško skirtumu - 76:45.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas, o žalgiriečiai, nepaisant ir taip didžiulio skirtumo, po D.Šalengos metimo iš toli ir T.Klimavičiaus baudų metimų nutolo dar labiau (86:50). Sumažinti atstumo svečiams nepavyko, tad „Žalgiris“ šventė lengvą pergalę rezultatu

„Žalgiris“: Milovanas Rakovičius 24 (12/13 dvit.), Mantas Kalnietis 14, Tadas Klimavičius ir Paulius Jankūnas po 12, Vytenis Lipkevičius 10, Sonny Weemsas 9.

„Palanga“: Augustinas Vitas ir Mantas Mockevičius po 12, Erikas Kubilius ir Mindaugas Reminas po 8.