Triuškinančią nesėkmę  VTB Vieningosos lygos mače patyrė Kauno „Žalgiris“ (2/4), kuris svečiuose 52:79 (11:17, 13:20, 12:23, 16:17) nusileido Kazanės „Unics“ krepšininkams (5/1).

„Unics“ geriau pradėjo mačą ir po kelių minučių jau pirmavo 6:0. Įpusėjus kėliniui „Žalgiris“ varžovams pralaiminėjo 4:8. T.Lawsonas perėmė kamuolį, įdėjo jį į krepšį ir „Žalgiris“ sumažino deficitą - 9:10. Tačiau kėlinio pabaigą rusai sužaidė geriau ir pirmavo po pirmųjų dešimties minučių - 17:11.

Antrojo kėlinio pradžioje Kazanės krepšininkai pelnė dar keturis taškus iš eilės ir „Žalgirio“ deficitas siekė jau 1- taškų - 11:21. Po Pauliaus Jankūno tolimo metimo rezultatas buvo 16:25, tačiau tuo pačiu netrukus atsakė ir rusai - 28:16. Įpusėjus kėliniui  „Žalgirio“ deficitas buvo 8 taškai - 20:28. Tai dar nebuvo pabaiga, nes po dar kelių sėkmingų rusų atakų jie jau pirmavo 33:20. Po dviejų kėlinių rezultatas švieslentėje buvo lietuvių ekipos nenaudai - 24:37.

Trečiojo kėlinio pradžioje vaizdas per daug nepakito,  o sužaidus kiek daugiau nei teis minutes  „Unics“ dar pirmavo 13 taškų skirtumu - 41:28. Bet P.Jankūnas čia pat pataikė du tolimus metimus ir kauniečiai kiek sumažino skirtumą - 34:43. Tačiau „Unics“ vėl sėkmingiau sužaidė keliose atakose ir likus trims minutėms jie pirmavo rezultatu 50:34. Iš viso kelių minučių atkarpą rusai laimėjo 11:0 ir jau pirmavo 54:34. Rusijos komanda be gailesčio daužė kauniečius, o po trijų kėlinių jie priekyje buvo jau net  60:36.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštėje visiškai nepakito. „Žalgiris“ retkarčiais sugebėdavo sužaisti solidžiau, tačiau rusai tvirtai laikė visa žaidimo gijas savo rankose. Įpusėjus kėliniui „Unics“ jau pirmavo 77:45. Finalinė mačo sirena paskelbė triuškinančią Kauno ekipos nesėkmę - 52:79.

„Unics“: Vladimiras Veremeenko 18,   Lynas Greeras 14 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Michaelis Wilkinsonas 13, Terrellas Lyday'us 11.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 14, Sonny Weemsas 9, Tadas Klimavičius 7, Milovanas Rakovičius 6.