SEB BBL lygos rungtynėse Kauno „Žalgiris“ krepšininkai po atkaklios kovos rezultatu 63:61 (13:10, 13:23, 17:15, 20:13) palaužė beveik visą susitikimą pirmavusią Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Pirmasis taškus šiame susitikime pelnė Lorenas Woodsas (2:0). Netrukūs Dainius Šalenga įspūdingai įkrovė kamuolį iš viršaus, tačiau į tai „Nevėžis“ atsakė dvitaškiu metimu (4:2). Iki penktosios mačo minutės „Žalgirio“ persvara išaugo iki 7 taškų (9:2). Vis dėlto „Nevėžis“, daugiausiai Dariaus Šilinskio pastangomis, išlygino rezultatą (9:9). Po pirmojo kėlinuko kauniečiai buvo priekyje 3 taškais (13:10).

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai iš Kauno dar pirmavo, tačiau po penkių iš eilės pelnytų Beno Veikalo taškų „Nevėžis“ išsiveržė į priekį (19:15). Visgi „Žalgiris“ nepalūžo ir greitai išlygino rezultatą (19:19). Vėliau šeimininkai spurtavo 10:1 ir vėl kiek atitrūko (29:20). Prieš pat ilgąją pertrauką kėdainiečių persvara buvo tapusi dviženklė, tačiau paskutinę ketvirčio sekundę tritaškį pataikė Tadas Klimavičius (33:26).

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Nevėžis“ buvo susigrąžinęs dviženklę persvarą (36:26), bet netrukus svečiai pelnė 8 taškus iš eilės ir sumažino atotrūkį iki 2 taškų (34:36). Kėdainių komanda atlaikiusi varžovų spaudimą kiek padidino savo persvarą (40:34). Kauniečiai tuo metu kur kas dažniau klydo, nei šeimininkai ir tai padėjo „Nevėžiui“ išsilaikyti priekyje (48:43).

Lemiamo ketvirčio pirmosiomis minutėmis kėdainiečiai padidino savo persvarą iki 8 taškų (56:48). 35-ąją minutę Aidas Viskontas smeigė tritaškį ir po ilgos persvaros sugrąžino šeimininkams dviženklę persvarą (59:48). Vėliau „Žalgiris“ pelnė 10 taškų iš eilės ir sumažino atotrūkį iki vos 1 taško (58:59). Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei dvejoms minutėms „Žalgiris“ po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį (60:59). Kitos atakos metu Dainius Šalenga pelnė du taškus, tačiau netrukus kauniečiai „užsidirbo“ nesportinę pražangą. Benas Veikalas pataikė abu baudos metimus, tačiau galbūt lemiamos atakos metu D.Šilinskis suklydo (62:61).

„Žalgiris“ šiuo metu SEB BBL lygoje yra iškovojęs 6 pergales ir patyręs 4 pralaimėjimus. „Nevėžio“ sąskaitoje - 2 pergalės ir 8 pralaimėjimai.

„Žalgiris“: D.Šalenga ir L.Woodsas (13 atk. kam.) - po 15, T.Klimavičius 9 (10 atk. kam.), P.Jankūnas 6 (6 atk. kam., 5 kl.)

„Nevėžis“: A.Viskontas 14, B.Veikalas 13, Ž.Stankus ir P.Šakinis - po 9, D.Šilinskis 7 (4 bl.).