Vienuoliktąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, kurie namuose įspūdinga persvara 102:51 (30:9, 26:23, 19:12, 38:7) sutriuškino šeštąją nesėkmę patyrusį Klaipėdos „Neptūno“ klubą.

Aikštės šeimininkai įspūdingai pradėjo susitikimą ir po penkių Dainiaus Šalengos, Pauliaus Jankūno ir Artūro Milaknio taškų ketvirtąją minutę jau triuškino varžovus rezultatu 15:0. Nors klaipėdiečiams pavyko šiek tiek atgaivinti savo puolimą, „Žalgiris“ ir toliau didino savo pranašumą ir po dar vieno A.Milaknio tolimo metimo dar labiau padidino savo pranašumą - 28:9. Kėlinio pabaigoje Eurelijus Žukauskas pelnė dar du taškus ir po pirmųjų dešimties minučių „Žalgiris“ jau turi įspūdingą pranašumą - 30:9.

Antrajame kėlinyje žalgiriečių pranašumas ir toliau sparčiai didėjo. Po Manto Kalniečio ir P.Jankūno metimų likus žaisti tris minutes iki didžiosios pertraukos žalgiriečių pranašumas jau darėsi nepadorus - 52:16. Visgi klaipėdiečiams pavyko laimėti atkarpą 10:0 ir šiek tiek sumažinti deficitą - 52:26. Ketvirčio pabaigoje svečiai dar šiek tiek priartėto, tačiau įpusėjus susitikimui „Žalgiris“ ir toliau turi didžiulę persvarą - 56:32.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje niekas nesikeitė. Kauniečiai ir vėl po truputį didino savo persvarą, o klaipėdiečiai, nors ir rungtyniavo sėkmingiau nei pirmoje pusėje, nieko nesugebėjo pastatyti prieš „Žalgirio“ atakas. Trečiajame kėlinyje dar septyniais taškais padidinę savo persvarą, po trisdešimties minučių „Žalgirio“ krepšininkai pirmauja 75:44.

Ketvirtajame kėlinyej kauniečiai ir toliau triuškino varžovus. Įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkų persvara jau buvo dviguba - 88:44. Per likusį laiką aikštelėje niekas nepakito ir „Žalgiris“ iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 102:51.

“Žalgiris“: P.Jankūnas 22 (dvitaškiai 7/9, tritaškiai 2/2, 7 atk. kam.), A.Milaknis 16 (tritaškiai 4/6), T.Klimavičius 15 (17 atk. kam.), D.Šalenga 13, M.Kalnietis 12 (6 rez. perd.), E.Žukauskas 11 (12 atk. kam.).

“Neptūnas“: A.Eitutavičius ir V.Vasylius - po 15, M.Mažeika 8.