Devintąją pergalę Lietuvos krepšinio pirmenybėse (LKL) iškovojo be pralaimėjimų žengiantis Kauno „Žalgirio" klubas, savų sirgalių akivaizdoje 92:66 (20:23, 25:13, 18:13, 29:17) įveikęs „Šiaulius" (3 perg. ir 3 pral.).

„Galbūt neatsigavome po pralaimėjimo „Maccabi". Tikėjomės lengvesnės kovos, nes „Šiauliams" kol kas nesiklijuoja žaidimas, todėl į aikštę žengėme kiek atsipalaidavę", - apie sunkią rungtynių pradžia kalbėjo žalgirietis Mindaugas Kuzminskas, rungtyniavęs prieš buvusią savo komandą.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir po pirmųjų minučių „Žalgiris" pirmavo minimaliu skirtumu - 8:7. Visgi šiauliečiai nenorėjo taikstytis su besivejančiųjų vaidmeniu ir išsiveržė į priekį - 12:8. Pavyti A.Sireikos auklėtinius šalies vicečempionams nebuvo taip paprasta. Ne gana to, iniciatyva priklausė būtent svečiams - 19:13. Pasibaigus pirmajam ketvirčiui, „Šiauliai" buvo priekyje - 23:20.

Antrajame ketvirtyje žaidimo sąlygas ir toliau diktavo „Šiauliai". Įpusėjus kėliniui, komandas skyrė šeši taškai - 31:25. Vis dėlto A.Petrovičiaus kariauna spurtavo ir svarstyklės persisvėrė į šeimininkų pusę - 35:31. Per likusias minutes žalgiriečiai išsaugojo turėtą pranašumą ir po dviejų kėlinukų pirmavo 45:36.

Po pertraukos „Žalgiris" nepaleido rungtynių vadžių iš savo rankų. Susitikimo favoritais laikyti aikštės šeimininkai grėsmingai tolo - 55:42. Netrukus „Šiauliai" pateko į kritinę situaciją - 44:63. Prieš pat lemiamą rungtynių dalį A.Sireikos auklėtiniams pavyko kiek sušvelninti deficitą - 49:63.

Svečiai dar nekėlė baltos vėliavos ir susitelkę bendromis pastangomis bandė sukurti intrigą - 59:67. Nors „Šiauliai" vis nenuleido rankų (61:69), nuolatinių LKL bronzos medalininkų ryžtą slopino užtikrintas „Žalgirio" žaidimas - 74:61. Tašką susitikime padėjo tritaškį pataikęs P.Jankūnas - 83:65. „Žalgiris" užtikrintai laimėjo - 92:66.

„Žalgiris": P.Jankūnas 20 (10 atk. kam.), M.Begičius 18 (5 blk.), M.Kuzminskas 16, D.Šalenga 12, T.Delininkaitis 8, M.Kalnietis 6, T.Watsonas 5, A.Milaknis 4, D.Collinsas 2, T.Klimavičius 1.

„Šiauliai": Ž.Janavičius 13 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), D.Weaveris 12 (6 atk. kam.), V.Šarakauskas 11 (6 atk. kam.), R.Harrisas 8, R.Gumenyukas (8 atk. kam., 5/12 baudų) ir E.Ruzgas po 7, D.Gvezdauskas 4, M.Žukauskas ir M.Delašas po 2.