0

Kauno „Žalgirio“ dubleriai sėkmingai užbaigė finalinio Eurolygos jaunių turnyro grupių etapą. Šeštadienį lietuviai rezultatu 75:50 (25:11, 17:2, 18:18, 15:19) privertė pasiduoti šeimininkę „Regal Barcelona“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė ispanai (2:0) ir tai buvo vienintelis momentas, kai „Regal Barcelona“ buvo priekyje. Vėliau „Žalgiris“ spurtavo 10:0 bei pabėgo į priekį (12:2). Per pirmąsias septynias minutes šeimininkai vos pelnė keturis taškus ir po Tomo Dimšos dvitaškio komandas skyrė net 16 taškų (20:4).

Lemiamą smūgį lietuviai varžovams sudavė antrajame ketvirtyje. „Žalgiris“ pradėjo demonstruoti įspūdingą gynybą ir savo varžovams per devynias minutes leido pelnyti vos du taškus, o svečių pranašumas netrukus pasiekė 29 taškus (42:13). Po ilgosios pertraukos po taiklaus Artūro Gudaičio baudos metimo kauniečių persvara buvo išaugusi iki rekordinės 38 taškų (55:18), tačiau „Regal Barcelona“ dar nesiruošė nuleisti rankų.

Lemiamame ketvirtyje ispanai pradėjo demonstruoti kur kas geresnę gynybą ir netaikliai iš toli metusių lietuvių persvara netruko ištirpti iki 18 taškų (62:44). Visgi tai buvo viskas, ką tądien galėjo padaryti „Regal Barcelona“ - per paskutines penkias minutes „Žalgiris“ atstatė triuškinama persvarą bei iškovojo trečiąją pergalę turnyre.

„Žalgiris“: T. Jogėla 19, T. Dimša ir K. Vecvagarsas - po 13, A. Gudaitis 9 (17 atk. kam.), S. Kymantas 6.

„Regal Barcelona“: N. Marinas 15, O. Pauli 9, L. Costa (11 rez. perd.), N. Spiresas ir A. Zhigulinas - po 6.