„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus.

Johnas McGinnas sužaidus vos 20 sekundžių nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Aston Villa“ į priekį 1:0.

Philas Fodenas 22-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Rodri 40-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

Johnas Stonesas pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Premier“ lygos lyderiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Matty Cashas 57-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę šiame susitikime, kuri virto į raudoną, ir „Aston Villa“ taip pat neteko šiose rungtynėse vieno žaidėjo.