Devynioliktą pergalę 37-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" klubas, penktadienį namuose tik po dviejų pratęsimų 113:106 (35:37, 23:14, 11:26, 24:16; pratęsimai - 7:7, 13:6) palaužęs Šarlotės "Bobcats" ekipos pasipriešinimą.

Lietuvis savo klubui pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir tris prasižengė.

Per nepilnas 24 žaidimo minutes (23:41) Ž. Ilgauskas pataikė 7 dvitaškius iš 13.
"Cavaliers" gretose sėkmingiausiai žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 31 taškas, 19 po krepšiais atkovotų bei 4 perimti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokuoti varžovų metimai.

Po 16 taškų nugalėtojams pelnė Larry Hughesas ir Andersonas Varejao (18 atkovotų kamuolių), 14 - Danielis Gibsonas, 10 - Drew Goodenas.

27 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Geraldas Wallace`as, 21 - Nazras Mohammedas, 19 - Jasonas Richardsonas, 18 - Mattas Carrollas, 12 - Raymondas Feltonas.

Praėjusio NBA sezono Rytų konferencijos čempionai "Cavaliers" krepšininkai Centriniame pogrupyje tebėra antri, o "Bobcats" (13/22) ekipa Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje užima ketvirtąją vietą.