Ispanijos sostinėje pasibaigusio WTA serijos „Mutua Madrid Open“ moterų teniso turnyro vienetų varžybas laimėjo 25-erių metų ketvirtoji raketė čekė Petra Kvitova, finale per 66 minutes dvejuose setuose - 6:1, 6:2 - sutriuškinusi 29-erių metų rusę Svetlaną Kuznecovą.

Tai buvo antrasis Vimbldono čempionės laimėtas turnyras Madride bei šešioliktas WTA serijos turnyro čempionės titulas per visą karjerą. Pirmą kartą Čekijos tenisininkė turnyrą Ispanijos sostinėje laimėjo 2011 metais.

Be pagrindinio prizo, P. Kvitovai atiteko 1000 WTA reitingo taškų ir 799 450 eurų čekis.

S. Kuznecova tenkinosi 650 WTA klasifikacijos taškų bei 392 tūkst. eurų piniginiu prizu.

Dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo australė Casey Dellacqua poroje su Jaroslava Švedova iš Kazachstano, finale 6:3, 6:7 (4:7), 10:5 privertusios pasiduoti trečiąją pagal skirstymą korto šeimininkių porą - Garbinę Muguruzą ir Carlą Suarez Navarro.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.