Čempionų titulą ginanti Denverio „Nuggets“ (30/14) iškovojo pergalę Vašingtone. Rezultatu 113:104 (33:24, 29:28, 27:26, 23:26) jie įveikė „Wizzards“ (7/35) krepšininkus.

Lyderiavęs Nikola Jokičius pelnė 42 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Serbas pataikė 15 iš 20 metimų iš žaidimo ir 12 iš 14 baudų metimų. Jis taip pat blokavo tris metimus.

Jamalas Murray pridėjo 19 taškų, 7 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius, o Michaelas Porteris jaunesnysis – 19 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

Danielis Gaffordas grįžo į Vašingtono komandos startinę sudėtį po to, kai dėl smegenų sukrėtimo praleido pastarąsias dvejas rungtynes. Jis pelnė 15 taškų, pataikydamas 7 iš 10 metimų, ir atkovojo 7 kamuolius.

Marvinas Bagley III pelnė 14 taškų ir atkovojo septynis kamuolius, Landry Shametas taip pat surinko 14 taškų.

Vašingtono komandai tai jau ketvirta nesėkmė iš eilės, tačiau iš viso septynias pergales iškovoję „Wizards“ visą vakarą buvo įkyrus varžovas.

Nors „Wizards“ porą kartų sugebėjo priartėti iki vieno taško, Denveris po pertraukos išsiveržė į priekį 62:52. Trečiojo ketvirčio pradžioje Denveris padidino pranašumą ir ketvirtajame kėlinyje jau pirmavo 89:78.

„Nuggets“ antradienio vakarą susitiks su Indianos „Pacers“, o „Wizards“ trečiadienį priims lyderiaujančius Minesotos „Timberwolves“.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 42 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Michaelis Porteris jaunesnysis 19 (5 atk. kam.), Jamalas Murray 19 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Aaronas Gordonas 11 (10 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellis-Pope’as 10.

„Wizards“: Kyle’as Kuzma 17 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Danielis Gaffordas 15 (7 atk. kam.), Tyusas Jonesas 15 (13 rez. perd.), Marvinas Magdley III 14 (7 atk. kam.), Landry Shametas 14.