Ketvirtadienį Hochfilcene (Austrija) prasidėjusiame pasaulio biatlono taurės varžybų 3 etape Vytautas Strolia vėl gerino asmeninį rekordą.

Vyrų 10 km sprinto varžybose V. Strolia šaudė be klaidų ir finišavo 12 vietoje. Tai – geriausias jo karjeros rezultatas. Lietuvis distanciją įveikė per 26 min. 47,3 sek., o nuo nugalėtoju tapusio vokiečio Johaneso Kuhno atsiliko 42,3 sek.

J. Kuhnas (1 netaiklus šūvis) sprinte sugaišo 26 min. 5 sek. Antras liko švedas Martinas Ponsiluoma (1; +14,3), trečias – baltarusis Antonas Smolskis (0; +20,5).

Bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje V. Strolia iš viso yra surinkęs 94 taškus ir užima 20-ą poziciją tarp 69 klasifikuojamų sportininkų.

Vyrų įskaitos lyderis – Christianas Vetle Sjaastadas (203 tšk.), minimalia persvara lenkiantis švedą Sebastianą Samuelssoną (202 tšk.).