Vilniaus „Lietuvos rytas“ pergale užbaigė VTB Vieningosios lygos reguliarųjį sezoną. Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai namuose po dramatiškos kovos 87:85 (21:23, 28:19, 16:21, 22:22) palaužė Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkus.

„Lietuvos rytas“ dvikovą pradėjo tokiu startiniu penketu: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Gediminas Orelikas, Darius Songaila ir Juanas Palaciosas. Susitikimą spurtu 9:2 pradėjo aikštės šeimininkai, o visus „Lietuvos ryto“ taškus vienintelis pelnė G.Orelikas. Vėliau krepšys puolime atsirišo ir svečiams, kurie laimėję atkarpą 10:0 perėmė iniciatyvą ir pirmą kartą išsiveržė į priekį (12:9). Netrukus vilniečiai pasivijo varžovus, tačiau „Kalev“ krepšininkams pavykdavo rasti skylių varžovų gynyboje. Kėlinio pabaigoje Estijos čempionai buvo pabėgę į priekį 23:18, tačiau Stepono Babrausko tritaškis aidint sirenai sumažino „Lietuvos ryto“ atsilikimą – 21:23. Antrojo ketvirčio pradžioje vilniečiai trumpam buvo išsiveržę į priekį, tačiau puolime sėkmingai atrodę Talino krepšininkai kurį laiką pirmavo trapiu skirtumu (30:28). Kelias sėkmingas atkarpas surengęs „Lietuvos rytas“ po ilgesnės pertraukos susigrąžino pranašumą (36:34). Artėjant kėlinio pabaigai po tritaškį pataikę M.Gecevičius ir G.Orelikas dar labiau padidino atotrūkį (44:37). Nors „Kalev“ krepšininkams pavyko priartėti (42:46), M.Gecevičiaus tritaškis su sirena leido „Lietuvos rytui“ į didžiąją pertrauką išeiti pirmaujant 49:42. Trečiajame kėlinyje į aikštę sugrįžęs „Lietuvos rytas“ žaidė blankiai – atkarpą 3:12 pralaimėję A.Petrovičiaus auklėtiniai prarado mačo kontrolę ir leido „Kalev“ ekipai išsiveržti į priekį (52:54). Galiausiai vilniečiai persvėrė rezultatą savo pusėn, tačiau jiems niekaip nesisekė stabdyti Talino klubo puolėjo Vlado-Sorino Moldoveanu, po kurio eilinio metimo rezultatas tapo lygus (56:56). Vėliau rezultatas lyg svarstyklės svyravo tai į vienos, tai į kitos komandos pusę (62:60). Kėlinio pabaigoje svečiai pataikė iš toli, tačiau vėl, kaip įprasta, „Lietuvos rytas“ ketvirtį baigė taikliu tritaškiu – 65:63. Ketvirtojo kėlinio pradžia nebuvo rezultatyvi – sužaidus 2 minutes vilniečiai pirmavo 69:63. Vėliau estai į tai atsakė spurtu 8:1 ir persvėrė rezultatą (71:70). 5 taškus peiliui pelnė Zabianas Dowdellas, tačiau netrukus „Kalev“ vėl susigrąžino pranašumą (76:73). Svečiai atkakliai priešinosi, tuo tarpu „Lietuvos rytui“ ne visada pavykdavo įveikti varžovų gynybą (80:81). Likus kiek daugiau nei minutei po V.Moldoveanu tritaškio Talino komanda pirmavo 84:82. Po priverstinės A.Petrovičiaus minutės pertraukėlės vilniečiai nesugebėjo surengti atakos, tačiau kitoje atakoje pavyko apsiginti nuo varžovų antpuolio. Vėliau iš trečio karto likus 10 sekundžių galiausiai pavyko J.Palaciosui dvitaškiu iš po krepšio išlyginti rezultatą (84:84). Per kiek mažiau nei sekundę M.Gecevičius pražanga sustabdė Curtisą Millage‘ą, kuris vienu baudos metimu persvėrė rezultatą svečių naudai (85:84). Lemiamoje atakoje didvyriu tapo J.Palaciosas, kuris tritaškiu likus 3,2 sekundės išvedė „Lietuvos rytą“ į priekį, o per likusį laiką svečiams pataikyti nepavyko - 87:85.