Vokietijos „Bundesligos“ 7-ojo turo varžybas nuspalvino rezultatyvus milžinų mūšis. Titulą giganti Miuncheno „Bayern“ išvykoje 3:2 (2:1) palaužė Dortmundo „Borussia“.

Dortmundo futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 45 minutę pasižymėjo Marcas Reusas, bet jau kitoje atakoje Davidas Alaba rezultatą išlygino.

Vos prasidėjus antram kėliniui Robertas Lewandowskis (49 min.) jau išvedė „Bayern“ į priekį.

80-ąją minutę Leroy’us Sane didino atotrūkį iki 3:1, bet Erlingas Haalandas po trijų minučių skirtumą švelnino ir atkūrė intrigą.

Per pridėtą laiką dar pasižymėjo R. Lewandowskis, bet po VAR peržiūros įvartis buvo neįskaitytas.