Dortmundo „Borussia“ komanda „DFB Pokal“ taurės finale net 4:1 sutriuškino „RB Leipzig“ futbolininkus ir iškovojo šio turnyro titulą.

Jadonas Sancho jau 5-ąją minutę nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0.

Varžovą suklaidinęs Erlingas Haalandas 28-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

J.Sancho pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo antrą kartą šiame susitikime ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Dani Olmo 71-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos sušvelnino rezultatą 1:3.

E.Haalandas 87-ąją minutę įtvirtino Dortmundo ekipos triumfą 4:1.

„Paskutinį kartą trofėjų buvome iškovoję prieš ketverius metus. Esame didelis klubas ir privalome turnyruose laimėti kasmet“, – po mačo sakė J.Sancho.

21-ų britas šį sezoną sužaidė 36 rungtynes už „Borussią“, įmušė 16 įvarčių ir atliko 19 rezultatyvių perdavimų.