Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse startavo 12-asis turas. Šalies čempionas Dortmundo „Borussia“ klubas namų rungtynėse net 5-1 sutriuškino „Wolfsburg“ komandos futbolininkus.

Jau po pirmų 45 minučių šeimininkai pirmavo rezultatu 2-0, tačiau antroje rungtynių dalyje sužaidus 15 minučių persvarą sušvelnino Alexanderis Hlebas.

Vos po minutės „Borussia“ saugas Svenas Benderis atstatė savo komandos turėtą dviejų įvarčių persvarą, o per likusį laiką dar po kartą pasižymėjo Robertas Lewandowskis ir Mario Gotze.

Apmaudžią nesėkmę Brėmene patyrė Lukaso Podolskio vedamas „Koln“ klubas. Vos prasidėjus rungtynėms į „Werder“ komandos vartus kamuolį pasiuntė Christianas Clemensas, tuo tarpu 45-ą minutę vartininką Timą Wiese'ą nuginklavo ir puolėjas Podolski.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai rezultatu tapo 1-2. Pirmąjį šeimininkų įvartį įmušė Claudio Pizarro. Dar po kelių akimirkų šeimininkai įgijo ir kiekybinę persvarą, kuomet iš aikštęs buvo pašalitnas „Koln“ ekipos gynėjas Sereno.

Nuo tos akimirkos „Werder“ futbolininkai kur kas didesnėmis pastangomis šturmavo svečių komandos vartus ir galiausiai rezultatas tapo 2-2. 54-ą minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo pirmojo įvarčio autorius Pizarro.

Artėjant susitikimo pabaigai svečiai galutinai palūžo. Išsekę trenerio Stale'o Solbakkeno auklėtiniai į savus vartus praleido trečiąjį įvartį, o „Werder“ puolėjas Pizarro pelnęs asmeninį „hattrick'ą“ atvedė savo komandą į pergalę.

Visi rezultatai:

„Borussia Dortmund“ 5 – 1 „Wolfsburg“

12' [1 – 0] Mario Gotze, 45' [2 – 0] Shinji Kagawa, 60' [2 – 1]Alexander Hleb, 61' [3 – 1] Sven Bender, 66' [4 – 1] Robert Lewandowski, 78' [5 – 1] Mario Gotze.

„Werder“ 3 – 2 „Koln“

3' [0 – 1] Christian Clemens, 45' [0 – 2] Lukas Podolski, 49' [1 – 2] Claudio Pizarro, 54' [2 – 2] Claudio Pizarro (11m.), 85' [3 – 2] Claudio Pizarro, 52' Sereno („Koln“).

„Hertha“ 1 – 2 „Monchengladbach“

18' [1 – 0] Adrian Ramos, 33' [1 – 1] Marco Reus, 55' [1 – 2] Marco Reus.

„Hoffenheim“ 1 – 1 „Kaiserslautern“

34' [1 – 0] Vedad Ibisevič, 74' [1 – 1] Dorge Kouemaha.

„Nurnberg“ 1 – 2 „Freiburg“

32' [1 – 0] Tomaš Pekhart, 34' [1 – 1] Jan Rosenthal, 90' [1 – 2] Papiss Cisse (11m.)

„Bayer Leverkusen„ 2 - 2 „Hamburg“

6' [1 - 0] Andre Schurrle, 20' [2 - 0] Lars Bender, 34' [2 - 1] Heiko Westermann, 58' [2 - 2] Marcell Jansen.