Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo „Freiburg“ futbolininkus.

Serge‘as Gnabry 8-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Thomaso Mullerio perdavimo sulaukęs Sadio Mane 18-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Benjaminas Pavardas 34-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Lucaso Holerio 44-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Matthijsas de Ligtas 51-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Rolandas Sallai 71-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Yannas Sommeris.

Tuo tarpu kitame susitikime Dortmundo „Borussia“ namuose 2:1 įveikė Berlyno „Union“ futbolininkus.

Donyellas Malenas 28-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0.

Sebastienas Halleris 43-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartų sargas atrėmė kamuolį.

Kevinas Behrensas 61-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išlygino šio susitikimo rezultatą 1:1.

Sheraldo Beckeris 71-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Youssoufa Moukoko 79-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 2:1.

„Bayern“ po 27 sužaistų rungtynių turi surinkęs 58 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Bundesliga“ čempionato turnyrinės lentelės vietoje, o „Borussia“ su 56 taškais yra antra. Tuo tarpu „Union“ su 51 tašku žengia trečia, o „Freiburg“ su 47 taškais – ketvirtas.