Vokietijoje – solidus Olisevičius ir blankus Gailius

Ketvirtą pergalę iš eilės Vokietijos čempionate iškovojo Bairoito „Medi“ (10/14) klubas su Osvaldu Olisevičiumi. Bairoito komanda namuose 85:72 (17:17, 15:18, 23:21, 30:16) įveikė Chemnico „Niners“ (7/14) krepšininkus.

O.Olisevičius per 28 minutes pelnė 19 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, 3 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo pražangą ir surinko 15 naudingumo balų.

„Medi“: Osvaldas Olisevičius 19, Frankas Bartley (5 rez. perd.) ir Dererkas Pardonas (7/7 dvitaškiai, 6 atk. kam.) po 18.

„Niners“: Isiah Mike'as 21 (5/6 dvitaškiai, 5 per. kam.), Terrellas Harrisas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Janas Niklasas Wimbergas po 9.

Ketvirtą pralaimėjimą per pastarąsias penkerias rungtynes Vokietijos čempionate patyrė Bonos „Telekom Baskets“ (8/15) klubas, kurio marškinėlius vilki Deividas Gailius bei Simonas Lukošius.

„Telekom Baskets“ komanda svečiuose po pratęsimo 99:102 (31:29, 19:16, 20:22, 17:20, 12:15) neatsilaikė prieš Getingeno „BG Gottingen“ (8/15) ekipą.

D.Gailius rungtyniavo 8 minutes ir per šį laiką taškų nepelnė, po 2 kartus prasižengė ir suklydo bei dvikovą baigė su -2 naudingumo balais.

S.Lukošius mačui buvo registruotas, bet ant parketo nežengė. Varžovų gretose spindėjo dar šiame sezone Vilerbano ASVEL klube žaidęs Rihardas Lomžas – latvis surinko net 38 taškus, pasiekdamas šio sezono Vokietijos čempionato rezultatyvumo rekordą.

„BG Gottingen“: Rihardas Lomžas 38 (7/12 tritaškiai, 5 kl.), Aubrey Dawkinsas 17 (5 atk. kam.), Harperis Kampas 16 (6 atk. kam.).

„Telekom Baskets“: Alexas Hamiltonas 29 (4 per. kam., 5 kl.), Strahinja Mičovičius 19 (8 atk. kam.), Isaiah Philmore'as 16 (5/5 dvitaškiai).