Vokietijoje savo pranašumą įrodė šeimininkų komandos

Sekmadienį Vokietijoje sužaistos paskutinės dvejos "Bundesliga" pirmenybių XXX-ojo turo rungtynės.

Nelengvą pergalę iškovojo Lėverkuzeno "Bayer" futbolininkai, kurie savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-1 palaužė Berlyno "Hertha".

Šeimininkai į priekį įsiveržė dar pačioje rungtynių pradžioje, o pranašumą 24-ąją minutę padidino Julianas Brandtas.

Tačiau svečiai iš sostinės nenuleido rankų ir 38-ąją minutę Sandro Wagneris sušvelnino rezultatą. Per likusį laiką vyko įnirtinga kova, bet galutinis rezultatas liko 2-1 ir pergalę šventė "Bayer" ekipa.

Kitose rungtynėse "Hoffenheim" taip pat namuose šventė pergalę. "Augsburg" išvykoje rezultatu 2-0 turėjo pripažinti varžovų pranašumą.