Tris kėlinukus iniciatyvą savo rankose laikę Čekijos krepšininkai nesugebėjo išlaikyti žaidimo ritmo ir pirmose Europos čempionato rungtynėse tik po pratęsimo rezultatu 78:83 (14:12, 17:13, 13:21, 20:18, 4:9) turėjo pripažinti Vokietijos rinktinės pranašumą.

Nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė gana vangiai ir lėtai. Penkis taškus pelnė ir į priekį pabėgo čekai, tačiau vokiečiai netrukus juos prisivijo ir pralenkė (6:5). Vis dėlto čekai susigrąžino persvarą ir po pirmojo kėlinuko buvo priekyje 14:12.

Antrajame kėlinuke situacija aikštelėje nesikeitė. Komandos niekur neskubėjo, ilgai įžaidinėjo kamuolį ir dažnai netaikliai atakavo krepšį. Antrąjį kėlinuką užbaigė keturi Čekijos rinktinės taškai, o jų persvara išaugo iki 6 taškų (31:25).

Po didžiosios pertraukos čekai kelis sykius sėkmingai užbaigė atakas ir padidino persvarą iki 8 taškų (40:32), tačiau vėliau atsipalaidavo ir leido vokiečiams sužaisti atkarpą 10:3 bei sumažinti atsilikimą iki minimumo (42:43). Atmosfera aikštelėje augo, o žaidimo skonį pajautęs Dirkas Nowiztski pelnė 23-iąjį tašką bei prieš pat lemiamą ketvirtį išvedė savo ekipą į priekį 46:44.

Paskutiniame kėlinuke tęsėsi atkakli kova. Penkis taškus iš eilės pelnės Ademola Okulaja padidino Vokietijos rinktinės pranašumą iki 5 taškų (56:51). Čekai bandė vytis varžovus ir dažniausiai sėkmingai užbaigdavo atakas, tačiau Vokietijos rinktinės nepaleido žaidimo tempo ir po vidurio puolėjo Jano Jaglos tritaškio pirmavo 6 taškų skirtumu (65:59). Intriga į aikštelę grįži likus žaisti mažiau nei dvi minutes, kai tritaškį pataikė J.Welschas ir sumažino čekų atsilikimą iki 2 taškų (66:68). Tuomet abu baudos metimus prametė A.Okulaja, bet Čekijos krepšininkams nepavyko suregzti sėkmingos atakos.

Skirtumas tarp ekipų išliko dveji taškai, o čekai ėmė spausti vokiečius po visą aikštelę. D.Nowitzki iš pradžių sumetė abu baudos metimus, o po to ir dvitaškis, tačiau čekai nenusileido ir išlaikė tik dviejų taškų deficitą. Likus žaisti 30 sekundžių vokiečiai buvo priekyje (72:70).

M.Demirelis pataikė tik vieną baudos metimą, o J.Welschas surengė prasiveržimą ir sumažino atsilikimą iki minimumo (72:73). M.Demirelis dar sykį pataikė tik vieną baudos metimą, o L.Sokolovsky pataikė abu baudos metimus ir išlygino rezultatą (74:74). Vokiečiams nepavyko užpulti krepšinio, todėl buvo žaidžiamas pratęsimas.

Pratęsimą taikliu dvitaškiu pradėjo J.Houška, bet vokiečiai išlygino rezultatą (76:76). Likus žaisti minutę M.Demirelis pataikė vieną baudos metimą, bet vokiečiai atkovojo kamuolį, o D.Nowitzki pataikė metimą ir vidutinio nuotolio ir Vokietijos rinktinė įgijo 3 taškų persvarą 79:76. Likus žaisti 28 sekundes J.Houškos dėjimas sumažino čekų atsilikimą iki minimumo ir jie pradėjo bauduoti varžovus. Likus žaisti 15 sekundžių Demondas Greene'as dėjo kamuolį iš viršaus ir paskelbė Vokietijos pergalę 83:78.

Čekija: J.Welschas 22, L.Bartonas 14 (9 atk.kam.), J.Houška 12, P.Benda 11.

Vokietija: D.Nowitzki 35 (11 atk.kam.), M.Demirelis 18, A.Okulaja 13 (11 atk.kam.).