Bolonijos „Virtus“ ketvirtą kartą patiesė Milano „AX Armani“ ekipą ir tapo Italijos čempione.

Ketvirtose serijos rungtynėse namie „Virtus“ 73:62 (19:24, 22:19, 14:8, 18:11) įveikė „dizainerius“ ir finalo seriją laimėjo sausai – 4:0.

„Virtus“ šalies čempionais tapo po dvidešimties metų pertraukos – paskutinį kartą tą buvo pasiekę dar 2001 m.

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai viską išsprendė įspūdingos gynybos dėka – po dviejų kėlinių jie atsiliko dviem taškais, bet per antrą mačo pusę į savo krepšį praleido vos 19 taškų.

„Virtus“: Marco Belinelli 15 (4/10 tritaškių), Kyle‘as Weemsas 14 (4 atk. kam., 4/6 tritaškių), Milošas Teodosičius 10 (6 rez. perd.).

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 16 (10 atk. kam.), Kevinas Punteris 11, Luigi Datome ir Kyle‘as Hinesas (6 atk. kam.) po 10, Sergio Rodriguezas 8.