Po pralaimėjimo praėjusiame ture prieš Monako klubą į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Bolonijos „Virtus“ (17/10) krepšininkai. Pastarieji namuose 87:74 (18:20, 26:12, 21:25, 22:17) nugalėjo Valensijos „Valencia Basket“ (13/14) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus turnyre.

Susitikimo pradžioje sąlygas diktavo svečiai, kurie sugebėjo atsiplėšti (12:20). Nepaisant to, iki ketvirčio pabaigos deficitas praktiškai buvo panaikintas (18:20). Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai surengė spurtą 11:1 ir persvėrė rezultatą (31:26).

Maža to, pirmąją rungtynių dalį pastarieji uždarė atkarpa 8-0 ir susikrovė dviženklę persvarą (44:32).

Trečiajame kėlinyje atstumas tarp komandų tapo rekordinis (51:36). Per likusį laiką svečiai daugiausiai sugebėjo priartėti tik iki 8 taškų ir intrigos jau neatkūrė. Pergale 87:74 džiaugėsi Italijos klubas.

Šis „Valencia“ pralaimėjimas palankus Kauno „Žalgiriui“ (11/15), kuris yra tryliktoje vietoje ir kovoja dėl įkrintamųjų. Tuo metu Valensijos ekipa su 13 pergalių ir 14 pralaimėjimų žengia dešimtoje vietoje, kuri būtent ir garantuoja vietą įkrintamosiose.

„Virtus“: Marco Belinelli 16 (2/5 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), Jordanas Mickey 14 (7 atk. kam., 3 blk.), Isaia Cordinieras 12, Iffe Lundbergas 11, Alessandro Pajola 9 (6 rez. perd.), Bryantas Dunstonas 8.

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 20 (5/7 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.), Brandonas Daviesas ir Semi Ojeleye po 9, Jaime'is Pradilla 8, Nathanas Reuversas 7, Kevinas Pangosas 6 (5 rez. perd.).