Penktadienį sužaistos dvejos antrosios FIBA Europos lygos vyrų krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės.

Pirmasis į finalo ketverto turnyrą iškopė Virginijaus Praškevičiaus Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) klubas, namuose 83:80 (21:24, 22:15, 19:20, 21:21) nugalėjęs Maskvos "Dinamo" ekipą bei laimėjęs ketvirtfinalio iki dviejų pergalių seriją 2:0.

Pirmąjį ketvirtfinalio mačą išvykoje "Hapoel" antradienį laimėjo 92:82 (13:15, 30:20, 24:16, 25:31).

Penktadienio susitikime V.Praškevičius nugalėtojams pelnė 15 taškų, per 38 minutes pataikęs visus 3 tritaškius, 2 dvitaškius iš 9 bei abu baudų metimus. Po krepšiais lietuvis atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.Sėkmingiau už lietuvį žaidė tik Lioras Lubinas - 16 taškų.14 taškų į maskviečių krepšį įmetė Matanas Naoras, 13 - Michaelas Wrightas.

Tuo tarpu Sauliaus Štombergo ir Eurelijaus Žukausko Kazanės "Uniks" (Rusija) komanda penktadienį antrąsias ketvirtfinalio rungtynes svečiuose 70:71 (18:14, 8:15, 17:17, 27:25) pralaimėjo Vršaco "Hemofarm" (Serbija ir Juodkalnija) ekipai, kuri išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1:1.

Antradienį namuose "Uniks" varžovus sutriuškino 76:52 (19:12, 19:18, 14:10, 24:12).Penktadienio mače S.Štombergas svečiams pelnė 9 taškus, per 34 minutes pataikęs 1 tritaškį iš 4 ir visus 3 dvitaškius. Po krepšiais jis atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

E.Žukausko sąskaitoje - 4 taškai, 3 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai, 1 blokuotas varžovo metimas (žaidė 16 min.).

18 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Martinas Muurseppas, 14 - Lamarras Greeras.

Lemiamas - trečiąsias - turnyro ketvirtfinalio rungtynes "Uniks" ir "Hemofarm" ekipos trečiadienį žais Kazanėje.