0

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Eurolygoje. Dirko Bauermanno auklėtiniai „Siemens“ arenoje vykusiame atrankos varžybų finale 75:66 (12:22, 29:21, 24:13, 10:10) nugalėjo Ostendės „Telenet“ ir iškovojo vienintelį kelialapį į prestižinį Europos turnyrą.

Susitikimą sėkmingai pradėjo Vilniaus klubas. Krepšininkai atitrūko 7:0. Tačiau „Telenet“ klubas sugebėjo atsitiesti ir kėlinio pabaigoje jau pirmavo dviženkliu skirtumu – 22:12.

Antrajame kėlinyje sostinės klubui pirmiausia pavyko sustabdyti atsilikimo augimą, ta2iau Belgijos komanda vėl susigrąžino pranašumą.Tačiau vilniečiai po dviejų kėlinių sumažino atsilikimą ir liko tik 2 taškų deficitas – 41:43.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 2 minutėms Renaldas Seibutis išlygino rezultatą (43:43), o netrukus tritaškiu „Lietuvos rytą“ į priekį išvedė M.Gecevičius, dar vieną tolimą metimą pridėjo R.Seibutis (49:44), Vlniečiai pagavo reikiamą žaidimo tempą ir pirmavo 65:56.

Paskutinį ketvirtį „Lietuvos rytas“ pradėjo užtikrintai žaisdamas gynyboje, o po R.Seibučio dvitaškio vilniečiai susigrąžino ir dviženklį pranašumą (67:56). Svečiai iš Belgijos turėjo ne vieną progą priartėti, tačiau jomis nepasinaudojo, o nesėkmingų „Lietuvos ryto“ atakų seriją nutraukė J.Palaciosas (73:66). Pergalę 75:66 baudų metimais įtvirtino M.Gecevičius.

„Lietuvos rytas“: M.Gecevičius (4/9 tritaškiai) 19, J.Palaciosas (13 atk. kam.) ir R.Seibutis po 11, E.Bendžius 10, A.Glyniadakis 9, O.Cookas (5 rez. perd., 4 per. kam.) 7, S.Babrauskas (6 atk. kam.) ir G.Orelikas po 3, T.Lydeka 2.

„Telenet“: P.Gilletas (4/5 tritaškiai, 10 atk. kam.) 16, A.Stipanovičius 14, M.Ponitka 13, R.Thompsonas 8.