Centrinė ir labiausiai intriguojanti eilinio turo dvikova vyko Vilniuje tarp čempionato lyderių Ignalinos „Vikingo-Pieno žvaigždžių“ ir daugkartinių Lietuvos čempionų „UV 2003“.

Vilniečiams, šį sezoną kovojantiems dviem frontais – Baltarusijos atviroje lygoje ir Lietuvos čempionate, į sezono pabaigą ima trūkti jėgų. Praėjusį šeštadienį Minske pasiekę įspūdingą pergalę 10:2 prieš vietos „Energija“ komandą, namuose po labai atkaklios, kietos kovos 2:4 (1:1,1:0,0:3) „vienuoliai“ turėjo pripažinti svečių iš Ignalinos pranašumą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai – Eimantas Rudys 11 min., išsivadavęs nuo gynėjo globos, tiksliai pasiuntė kamuoliuką į viršutinį vartų kampą. Baigiantis pirmajam kėlinukui, 18 min.“Vikingo“ puolėjas Martynas Kliauga laiku prišokęs prie nuo vartininko atšokusio kamuoliuko lygina rezultatą 1:1.

Pačioje antrojo kėlinuko pradžioje, 22 min. „UV 2003“ kapitonas ir rezultatyviausias čempionato žaidėjas Martynas Karkauskas (10 įv.,3 rez.perd.) labai stipriu ir tiksliu smūgiu iš standartinės padėties antrą kartą išveda savo komandą į priekį 2:1. Nepaisant abiejų komandų pastangų, šis rezultatas nepakito iki antrosios poilsio pertraukėlės.

Prasidėjus paskutiniam rungtynių kėlinukui, 43 min.rezultatą lygina Tomas Sinkevičius, išnaudojęs tikslų Mindaugo Čibiro perdavimą. 51 min.į priekį 3:2 išsiveržia „Vikingas“. Kraštu prasiveržęs V.Češulis tiksliai perduoda kamuoliuką Aleksejui Novoselskiui. 57 min.galutinį tašką rungtynėse deda T.Sinkevičius (V.Češulio rez.perd.). Tomui tai buvo jau 9 įvartis (2 rez.perd.) čempionate .

„Vikingas –Pieno žvaigždės“ iškovojęs 5-ą pergalę ir surinkęs 15 taškų, nepaisant likusių čempionato kitų komandų rungtynių baigties, užsitikrino vieną iš dviejų pirmųjų vietų reguliariajame sezone ir teisę superfinale kovoti dėl aukščiausių apdovanojimų. Čempionato debiutantams tai labai didelis sezono pasiekimas ir atkaklaus darbo pasekmė.

Nemažiau atkakli kova vyko tarp kitų dviejų Vilniaus komandų – vicečempiono „Andajaus“ ir FLC „Vilnius“. Varžovai antrą kartą čempionate tarpusavio kovą baigė lygiosiomis, šį kartą 1:1 (0:1,1:0,0:0). Pirmoji įvartį pasiekė „Vilniaus“ komanda. 9-ą min. po Romo Girkonto perdavimo pasižymėjo komandos žaidžiantysis treneris, kanadietis Chrisas Woodfordas. Rezultatą „Andajui“ išlyginti pavyko tik antrojo kėlinuko pradžioje, 22 min., po tikslaus Egidijaus Malachovskio smūgio.

Tiek vienai, tiek kitai komandai buvo labai svarbu iškovoti pergalę ir pelnyti 3 taškus, kovojant dėl geresnės galutinės vietos turnyro lentelėje, bet nepaisant atkaklių pastangų taikus rezultatas iki rungtynių pabaigos nepakito.