„Optibet A lygoje“ trečiadienio vakarą antrą iš eilės nugalėtojų titulą čempionate užsitikrino Vilniaus „Žalgiris“ , kuris namuose rezultatu 2:0 nugalėjo „Panevėžio“ futbolininkus.

Žalgiriečiams šiose rungtynėse būtų užtekę lygiųjųjų, tačiau jie pasirinko nepasigailėjo panevėžiečių ir visas rungtynes kūrė pavojingas progas ir rungtynių pabaigoje, 84 minutę Hugo Videmontas uždirbo ir gražiai „panenka“ stiliumi realizavo 11 metrų baudinį.

Na, o 92 minutę nuo gynybos pabėgęs Jakubas Sylvestras rezultatą padvigubino ir užtvirtino žalgiriečių pergalę.

Vilniečiai „Sūduvą“ dabar lenkia 6 taškais ir likus tik vienam turui, jų pavyti nebgali niekas ir jie oficialiai tapo turnyro čempionais.

„Panevėžiui“ šis pralaimėjimas gali skaudžiai kainuoti, kadangi pasiekti 3-ą poziciją turnyrinėje lentelėje bus labai sunku.

Čempionu „Žalgiris“ tapo devintą kartą. Vilniečiai taurę į viršų yra kėlę 1991, 1992, 1999, 2013, 2014, 2015, 2016, 2020 ir 2021 metais.

Šiemet žalgiriečiai laimėjo ir LFF taurę.