Sostinėje įvyko dar vienas 6-ojo „TOPsport A lygos“ turo susitikimas, kuriame jėgas išbandė sostinės bei Saulės miesto atstovai. Vilniaus „Žalgiris“ savo namų teritorijoje užtikrintai nugalėjo FA „Šiauliai“ – vilniečiai pergalę LFF stadione šventė rezultatu 3:0 (1:0).

Dvikovą aktyviau pradėjo namų šeimininkai – pastarieji turėjo kelias standartines situacijas, smūgį į vartų plotą atliko Joelis Bopesu, kiek vėliau tuo pačiu išsiskyrė ir Paulius Golubickas.

17-ąją minutę itin gerą šansą pasižymėti turėjo vienas prieš vartininką atsidūręs Nauris Petkevičius, tačiau Arpadas Tordai savo komandą nuo praleisto įvarčio išgelbėjo. 23-iąją minutę šiauliečius gelbėjo Gustas Baliutavičius, kai po gero P. Golubicko perdavimo savosios progos neišnaudojo Liviu Antalis.

Įvartis į svečių vartus krito 31-ąją minutę – kamuolys nuo Pauliaus Golubicko atkeliavo iki Armino Hodžičiaus, pastarasis neklydo bei nuginklavo G. Baliutavičiųs.

51-ąją minutę L. Antalis kamuolį pasiuntė Nikola Pekovičiui, su pastarojo bandymu gan lengvai susitvarkė G. Baliutavičius. Sužaidus kiek mažiau nei balandą Deivydas Dovydaitis turėjo nemažai erdvės ir laiko atlikti smūgį, jo bandymą blokavo varžovas.

Žalgiriečiai rezultatą padvigubino 67-ąją minutę, kai po puikaus J. Bopesu perdavimo taikliu smūgiu išsiskyrė po keitimo pasirodęs Nikola Petkovičius. 90-ąją minutę vilniečiai padėjo tašką: po Romualdo Jansono perdavimo dublį pelnė N. Petkevičius.

Po pergalės 6-ajame „TOPsport A lygos“ ture Vladimiro Čeburino auklėtiniai pakilo į pirmąją turnyro lentelės poziciją, savo ruožtu Saulės miesto atstovai su 6 taškais rikiuojasi aštunti.