Vilniaus TEO krepšininkės nesėkmingai užbaigė pasirodymą moterų Eurolygos reguliariajame sezone. Paskutinėse D grupės rungtynėse lietuvės 66:75 (18:20, 12:18, 17:19, 19:18) nusileido Košicės „Maxima Broker“ krepšininkėms ir liko ketvirtoje pogrupio vietoje.

Vilnietės susitikimą pradėjo spurtu 5:0, bet negalėjo sustabdyti sėkmingai žaidusios S.Spencer, kuri nesunkiai rinko taškus ir netrukus išvedė šeimininkes į priekį 11:9. „Maxima Broker“ komanda išlaikė pranašumą iki kėlinuko pabaigos ir po 10 minučių pirmavo 20:18.

Antrajame kėlinuke po L.Cohen tritaškio šeimininkės padidino persvarą iki 7 taškų - 25:18, o netrukus skirtumas tarp ekipų padidėjo iki 9 taškų (29:20). Tačiau vilnietės nenuleido rankų ir D.Staugaitienės metimas sumažino deficitą iki 3 taškų - 30:33. Ketvirčio pabaigoje slovakės dar sykį atitrūko ir padidino pranašumą iki 8 taškų (38:30).

Po didžiosios pertraukos į aikštelę grįžusios šeimininkės spurtavo 10:2 ir padidino skirtumą tarp komandų iki 16 taškų - 48:32. Nors vilniečių metimai dažnai nepasiekdavo tikslo, deficitas ėmė mažėti, o C.Langhorne dvitaškis atsilikimą sušvelnino iki 6 taškų (44:50). Kėlinuko pabaigoje L.Cohen tritaškis grąžino šeimininkėms dviženklį pranašumą (57:47).

Sėkmingo TEO ekipos legionierės C.Langhorne dėka vilnietės sumažino atsilikimą iki 2 taškų (57:59), bet per anksti patikėjo sėkme ir leido varžovėms ketvirtojo kėlinuko pabaigoje susigrąžinti dviženklį pranašumą (71:61). Susitikimą Lietuvos ekipa pralaimėjo 66:75.

„Maxima Broker“: S.Spencer 25 (7 atk.kam.), L.Cohen 16 (9 rez.perd.), A.Jucenkova 13.

TEO: C.Langhorne 19 (9 atk.kam.), J.Štreimikytė 12 (11 atk.kam.), D.Staugaitienė 9, A.Bimbaitė 8.

Pirmose tarpusavio rungtynėse Vilniuje TEO nugalėjo slovakes daugiau nei įtikinamu rezultatu - 72:49.