Penktąją pergalę FIBA moterų Eurolygos D grupės aštuntajame ture iškovojo Vilniaus TEO ekipa. Lietuvos čempionės trečiadienį namuose 73:62 (22:18, 13:16, 24:15, 14:13) įveikė Lato-Monpeljė „Basket“ (Prancūzija) klubą ir garantavo sau vietą kitame turnyro etape.

Nors rungtynes šiek tiek sėkmingiau pradėjo vilnietės, kurios sužaidus tris minutes turėjo keturių taškų persvarą (6:2), viešnios iš Prancūzijos atsakė sėkmingų atakų serija ir įpusėjus kėliniui TEO persvara tesiekė vieną tašką - 10:9. Visgi Lietuvos čempionės spurtavo, laimėjo atkarpą 8:3 ir po Gintarės Petronytės bei Crystal Langhorne metimų vėl pabėgo į priekį - 18:12. Iki ketvirčio pabaigos „Basket“ komandos krepšininkėms pavyko šiek tiek priartėti, tačiau po pirmųjų dešimties minučių TEO priekyje - 22:18.

Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkės pradėjo labai sėkmingai. Laimėjusios dviejų minučių atkarpą 6:0, TEO krepšininkės po Jurgitos Štreimikytės dvitaškio pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą - 28:18. Visgi po šio momento vilniečių puolimas tarsi sustojo, aikštės šeimininkės ėmė nuolat klysti, o varžovės likus žaisti keturias minutes iki didžiosios pertraukos rezultatą išlygino - 28:28. Atkakli kova tęsėsi iki pat kėlinio pabaigos, po kurio TEO turėjo minimalią persvarą - 35:34.

Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkės ėmė rungtyniauti pastebimai geriau ir įpusėjus kėliniui vėl susigrąžino dviženklį pranašumą - 49:38. Panašią persvarą Lietuvos čempionės išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Nors paskutinę minutę viešnios pataikė du tolimus metimus iš eilės, po trisdešimties minučių TEO turėjo dešimties taškų pranašumą - 59:49.

Paskutiniame ketvirtyje vilnietės ramiai išlaikė saugią persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 73:62.

TEO: C.Langhorne 23 (dvitaškiai 10/14, baudos 6/6, 8 atk. kam.), J.Štreimikytė 14 (dvitaškiai 7/8, 12 atk. kam.), G.Petronytė 13 (baudos 7/8, 9 atk. kam.), L.Wilson ir N.Kuin - po 8, D.Staugaitienė 5, A.Bimbaitė 2.

„Basket“: S.Mosch 18 (dvitaškiai 8/10), G.Skrela 11, P.Krawczyk 9, K.Whittington 8.