Lietuvos čempionė Vilniaus TEO ekipa patyrė triuškinančią nesėkmę Rusijoje, pirmose moterų Eurolygos aštuntfinalio rungtynėse 61:91 (11:27, 19:20, 5:23, 26:21) pralaimėjusi pajėgiai Jekaterinburgo UMMC komandai.

UMMC krepšininkės aštuntfinalio serijoje iki 2 pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos sausio 30 dieną, penktadienį, 18:45 val. Vilniuje.

Susitikimą šeimininkės pradėjo spurtu 10:0. Mūsiškėms du tritaškius iš eilės pelnė A.Rinkevičiūtė, tačiau skirtumas tarp komandų nesustabdomai augo ir jau po pirmojo kėlinuko UMMC komanda turėjo gana solidžią 16 taškų persvarą - 27:11.

Antrojo kėlinuko pradžioje rusės padidino pranašumą iki 20 taškų ir (35:15) ir neleido vilnietėms nė kiek artėti. Antrojo kėlinuko pabaigoje pasinaudodamos šeimininkių klaidomis TEO krepšininkės spurtavo 7:0 bei sumažino atsilikimą iki 17 taškų - 30:47.

Po didžiosios pertraukos šeimininkės ir toliau demonstravo solidų žaidimą. Jo netrukus susigrąžino didesnį nei 20 taškų pranašumą (53:30). Vilnietės mėgino priešintis galingam UMMC klubui, bet pralaimėjo atkarpą 0:15 ir prieš paskutinį kėlinuką atsilikinėjo nepadoriu skirtumu 35:70.

Šeimininkės nemažino ritmo ir ketvirtajame kėlinuke. Po A.Bibrzyckos tritaškio ekipas skyrė net 43 taškai (84:41). Likus žaisti tris minutes vilnietės spurtavo 11:0 ir sumažino deficitą iki 30 taškų (61:91), tačiau nuo triuškinančio pralaimėjimo išsisukti nepavyko. Dvikova tokiu rezultatu ir baigėsi.

UMMC: A.Bibrzycka 21, M.Stepanova 17 (7 atk.kam.), A.Jones 14, C.Pondexter 10 (6 rez.perd.), J.Leuchenka 9 (8 atk.kam.).

TEO: J.Štreimikytė 23 (8 atk.kam.), A.Rinkevičiūtė 9, A.Bimbaitė (6 atk.kam.) ir C.Langhorne - po 8.