Vienuoliktąjį rezultatyvų perdavimą keturiasdešimt šeštose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o Pietryčių divizione pirmaujanti lietuvio Vašingtono "Capitals" (70 tšk.) ekipa iškovojo jau trisdešimtą pergalę.

Trečiadienį (02.26) namie Vašingtono ledo ritulininkai 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) įveikė Šiaurės Rytų diviziono autsaiderę Bafalo "Sabres" (49 tšk.) komandą.

Po tikslaus D. Zubraus perdavimo pirmajame kėlinyje (14:23) įvartį pelnė Brendanas Wittas (Brendanas Vitas) ir rezultatas tapo 2:0. Pats lietuvis šiame mače per 17 minučių dukart smūgiavo į svečių vartus bei trečiame kėlinyje (53:35) gavo dvi baudos minutes.

Be vienuolikos rezultatyvių perdavimų, D. Zubrus šiame sezone į varžovų vartus įmušė devynis įvarčius.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Jaromiras Jagras ir Peteris Bondra, o svečių gretose pasižymėjo Curtis Brownas (Kertis Braunas) ir rusas Dmitrijus Kalininas.

Kituose trečiadienio susitikimuose Floridos "Panthers" namie 1:2 pralaimėjo Anahaimo "Mighty Ducks" ledo ritulininkams, o Fynikso "Coyotes" savo aikštelėje 4:2 nugalėjo Karolinos "Hurricanes" komandą.