Penkių pralaimėjimų seriją NBA nutraukė San Antonijaus „Spurs“ ekipa (12/48). Victoro Wembanyamos vedama komanda rezultatu 132:118 (37:37, 32:27, 29:32, 34:22) susitvarkė su vienais iš Vakarų lyderių Oklahomos „Thunder“ (41/18).

Taip buvo nutraukta „Thunder“ šešių pergalių serija.

V. Wembanyama pelnė 28 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir išrašė 5 blokus. Dar tiek pat taškų pridėjo ir Devinas Vassellas.

Juliano Champagnie tritaškis suteikė „Spurs“ didžiausią persvarą – 94:82, tačiau „Thunder“ atsakė spurtu 14:4 ir užbaigė trečiąjį ketvirtį. Jis išsitęsė iki 11:0, kai Oklahomos komanda po dviejų ketvirto kėlinio minučių pirmavo 100:98.

Visgi vėliau reikalai pasikeitė. V. Wembanyama per paskutines 3 su puse mačo minutės pataikė du tritaškius, ir blokavo svarbų Cheto Holmgreno tritaškį, kurį jis sugavo ranka, o San Antonijaus komanda išlaikė pergalę savo rankose.

Shai Gilgeousas-Alexanderis „Thunder“ komandai pelnė 31 tašką. Jalenas Williamsas pridėjo 26, o Ch. Holmgrenas – 23.

„Spurs“: Victoras Wembanyama 28 (13 atk. kam., 7 rez. perd., 5 blk.), Devinas Vassellis 28 (9 rez. perd.), Jeremy Sochanas 21 (10 atk. kam.), Tre Jonesas 17 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Zachas Collinsas 13 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Keldonas Johnsonas 10 (4 rez. perd.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 31 (6 atk. kam.), Jalenas Williamsas 26 (6 atk. kam.), Chetas Holmgrenas 23 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Isaiah Joe 15.