Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų aštuntojo turo rungtynėse C grupėje trečiadienį Kauno „Viči-Aisčių" komanda namuose 91:86 (24:19, 19:21, 26:22, 21:24) įveikė Stambulo „Galatasaray-Medical Park" (Turkija) ekipą, kuriai atstovauja Gintarė Petronytė.

Trečiąją pergalę iškovojusioje „Viči-Aisčių" komandoje rezultatyviausiai žaidė Vita Kuktienė. Jos sąskaitoje - 26 taškai. Courtnay Pilypaitis pelnė 20 taškų, Giedrė Paugaitė ir Marina Solopova pridėjo po 15 taškų.

G. Petronytė per 13 min. pelnė 8 taškus (dvitaškiai 4/6), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 1 metimą bei kartą suklydo.

Penktąją nesėkmę patyrusioje Stambulo ekipoje Seimone Augustus surinko 20 taškų, Sylvia Fowles - 19, Bahar Caglar - 14.

Pirmąjį kėlinį „Viči-Aistės" laimėjo 24:19. Antrajame ketvirtyje šeimininkių pranašumas buvo padidėjęs iki devynių taškų 32:23, tačiau, įpusėjus kėliniui, „Galatasaray-Medical Park" krepšininkės išlygino rezultatą 32:32, o netrukus persvėrė rezultatą savo naudai 37:36. Kauno komanda susigrąžino pranašumą ir, pasibaigus pirmajai susitikimo pusei pirmavo 43:40.

Trečiajame kėlinyje sužaidus šiek tiek daugiau nei 7 min., aikštės šeimininkės įgijo 13 taškų persvarą 65:52, bet viešnios iki ketvirčio pabaigos sumažino atsilikimą iki septynių taškų 62:69.

Paskutiniame kėlinyje Stambulo krepšininkės mynė „Viči-Aistėms" ant kulnų. Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei, kaunietės turėjo tik dviejų taškų pranašumą 86:84, tačiau pelnė penkis "sausus" taškus ir įtvirtino savo pergalę.

Pirmajame rate kaunietės Turkijos klubui pralaimėjo 58:82.

Kitas Eurolygos rungtynes „Viči-Aistės" žais kitų metų sausio 12 dieną svečiuose su Prahos ZVVZ USK (Čekija) komanda.

Statistika.

Kauno „Viči-Aistės" - Stambulo „Galatasaray-Medical Park" (Turkija) 91:86 (24:19, 19:21, 26:22, 21:24).

„Viči-Aisčių" ekipai taškus pelnė: Vita Kuktienė 26, Courtnay Pilypaitis 20, Giedrė Paugaitė 15, Marina Solopova 15, Milda Sauliūtė 6, Rima Valentienė 5, Amanda Kemežys 3, Lina Pikčiūtė 1 (Indrė Dudėnaitė).

„Galatasaray-Medical Park" komandai: Seimone Augustus 20, Sylvia Fowles 19, Bahar Caglar 14, Tugba Palazoglu 9, Gintarė Petronytė 8, Isil Alben 8, Donneka Hodges 6, Melisa Can 2 (Nihan Anaz).

Taiklumas: dvitaškiai - 17/30 (56,6 proc.) ir 29/55 (52,7), tritaškiai - 14/30 (46,6) ir 5/14 (35,7), baudos - 15/19 (78,9) ir 13/16 (81,2).

Atkovoti kamuoliai - 30 ir 32, rezultatyvūs perdavimai - 22 ir 12, perimti kamuoliai - 9 ir 11, klaidos - 18 ir 16.