Miesto mero Povilo Vadopolo padėkos bei Kūno kultūros ir sporto centro apdovanojimai įteikti Panevėžio sporto veteranams.

Rima Daunienė ir Vida Motiekaitienė (amžiaus grupė nuo 35 metų) pasveikintos už laimėtus sidabro medalius 2011 m. FIMBA Pasaulio krepšinio veteranų čempionate, kuris birželio 25 d.- liepos 3 d. vyko Natalyje, Brazilijoje. Aukso medalį šiame veteranų čempionate (amžiaus grupėje nuo 65 m.) pelnė krepšininkas Algirdas Kriščiūnas.

Pasveikinta ir ką tik iš Vengrijos grįžusi Danutė Vilkelienė, Pasaulio veteranų orientacinio sporto čempionate, kur rungėsi 3300 dalyvių, laimėjusi II-ąją vietą.

Įspūdingai Europos veteranų stalo teniso čempionate Čekijoje žaidęs Povilas Bagužis tapo pirmuoju ir vieninteliu Lietuvos delegacijos stalo tenisininku, kuriam pavyko iš Europos pirmenybių parvežti bronzos medalį. Pogrupiuose teniso kovas pradėjo per 400 dalyvių. Panevėžietis įveikė suomių, čekų, vokiečių sportininkus, o patekęs tarp 64 geriausiųjų, rezultatu 3:0 nugalėjo vokietį H.Mazgentropą, čeką M.Pegnerį, šveicarą R.Tšanecą ir tik pusfinalyje 1:3 nusileido suomiui M.Lapalainenui, tad pelnė bronzos medalį. Kaip juokauta, didžiulį P.Bagužiui padarė... moterys. Veteranų čempionate amžiumi vyriausia dama - 95-erių metų tenisininkė, demonstravusi solidų ir elegantišką žaidimą, sugebėjo nurungti dešimtmečiu jaunesnes keturias varžoves ir tapti čempione.

P.Bagužis su miesto meru P.Vadopolu sukirto rankomis ir susitarė dėl draugiškos teniso partijos, - meras sakė norintis atgaivinti mėgiamo žaidimo įgūdžius.