Pergalę NBA lygoje pasiekė Sakramento „Kings“ (21-13) su Domantu Saboniu. Kalifornijos komanda namuose 135:130 (36:27, 41:30, 30:40, 28:33) įveikė Toronto „Raptors“ (14-21).`

D. Sabonus nugalėtojams 39 minutes pelnė 24 taškus (11/16 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, padarė klaidą ir prasižengė bei suklydo po 6 kartus.

Tai buvo jau aštuntasis sezono lietuvio trigubas dublis. NBA lygoje jis šiemet pagal šį rodiklį nusileidžia tik Nikola Jokičiui, kurio sąskaitoje vienuolika trigubų dublIų.

„Kings“ rungtynėse gerai kontroliavo jų eigą nuo pat pradžių ir visada pirmavo dviženkliu taškų skirtumu. Vis tik lemiamu metu ketvirtajame kėlinyje varžovai ėmė artėti (123:126).

Bet „Kings“ irgi atsakė taškais ir galiausiai išsaugojo pergalę. Mačą jie užbaigė be D. Sabonio, kuris likus kiek daugiau nei minutei užsidirbo šeštąją asmeninę pražangą.

Nugalėtojams De'Aaronas Foxas irgi įmetė 24 taškus, Keeganas Murray'us pridėjo 18.

Pralaimėjusiems Immanuelis Quickley (8 rez. perd.) ir Scottie Barnesas įmetė po 20 taškų,

„Kings“: De'Aaronas Foxas ir Domantas Sabonis  po 24, Keeganas Murray'us 18 (12 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 16, Malikas Monkas 15 ( 9 rez. perd.), Trey Lylesas 12.

„Raptors“: Immanuelis Quickley (5 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Scottie Barnesas po 20, Pascalis Siakamas (9 rez. perd.) ir Dennisas Schroderis po 18.