Vėl pralaimėjęs „Vytautas“ – ties prarajos riba

Prienų-Birštono „Vytauto“ (8-26) komandos šansai išsikapstyti iš „Betsafe-LKL“ čempionato dugno – minimalūs. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 76:89 (19:21, 16:18, 26:22, 15:28) nusileido Klaipėdos „Neptūno“ (24-11) krepšininkams.

Toks rezultatas reiškia, jog „Vytautui“ norint išvengti paskutiniosios vietos ir iškritimo iš „Betsafe-LKL“ yra reikalinga laimėti du paskutiniuosius mačus prieš Kauno „Žalgirį“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždes“, o taip pat sulaukti dviejų Alytaus „Dzūkijos“ pralaimėjimų.

„Neptūnas“ pergalę iš Prienų išsivežė paskutiniosiomis rungtynių minutėmis. Ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus (66:66), tačiau svečiai spurtavo 11:0 ir pabėgo į priekį 77:66. Per likusias dvi minutes „Vytautui“ išsikapstyti jau nebepavyko.

Klaipėdos ekipą į priekį sūnaus gimimo proga vedė geriausias sezono rungtynes sužaidęs Vytautas Šulskis, kuris pelnė 19 taškų. 15 taškų prie pergalės pridėjo Simas Galdikas. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 17 taškų įmetęs Eigirdas Žukauskas.