„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus ir susigrąžino lyderio poziciją.

Rodri 13-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį.

Nathanas Ake 54-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Po Gabrielio Jesuso įvarčio 78-ąją minutę rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Fernandinho per pridėtą rungtynių laiką taip pat nukreipė kamuolį į vartus, o „Man City“ iškovojo užtikrintą pergalę 4:0.

„Man City“ klubas po 34 sužaistų rungtynių turi surinkęs 83 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Liverpool“ su 82 taškais žengia antras ir alsuoja tiesioginiams konkurentams į nugarą.