Labai svarbia pergale Eurolygos 22-ajame ture džiaugėsi solidžiai rungtyniaujantis Valensijos „Valencia“ (11/11) klubas.

Ispanijos ekipa namuose po labai permainingos kovos 94:87 nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (13/9) komandą.

Puikiai per pirmus tris kėlinius puolę „Valencia“ krepšininkai lemiamo ketvirčio metu visiškai sustojo puolime. Graikijos klubas surengė žaibišką atkarpą ir kelias minutes atstatė pusiausyvrą – 82:82.

Netrukus Aaronas Doornekampas pataikė iš toli, o šeimininkai trapų pranašumą išlaikydavo tik dėl to, kad „Panathinaikos“ ekipa prastai realizuodavo baudų metimus.

Vis dėlto paskutinę mačo minutę Bojanas Dubljevičius bei Alberto Abalde patraukė Valensijos klubą į priekį, savo ruožtu, svečiai išsigelbėti galimybių daug neturėjo.

Ši svarbi pergalė leido „Valencia“ ekipai išsilaikyti pirmame aštuonete.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 19, Quino Colomas 14, Aaronas Doornekampas 13, Guillemas Vivesas 12.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 22, Tyrese'as Rice'as 21, Deshaunas Thomasas 16.