Šįvakar Kroatijos stipriausioje lygoje Valdo Dambrausko treniruojamo Splito „Hajduk“ laukė vienas rimčiausių galimų iššūkių. „Hajduk“ ekipa išvykoje žaidė prieš daugkartinius ir dabartinius šalies čempionus Zagrebo „Dinamo“.

Nors prieš šią dvikovą „Dinamo“ pakeitė trenerį, jiems tai nepadėjo. Valdo efektas tęsiasi ir „Hajduk“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės. Šįkart „Hajduk“ 2:0 palaužė tituluotą varžovą.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, bet lietuvio auklėtiniams pavyko atlikti daugiau smūgių į vartų plotą. Visgi, jie visi buvo atremti.

Tačiau savo pranašumą „Hajduk“ įrodė per antrąjį kėlinį. 60 minutę komandos lyderis Marko Livaja pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, o per pridėtą rungtynių laiką po M.Livaja perdavimo pergalę įtvirtino Emiras Sahiti.

Po jos „Hajduk“ su 33 taškais pakilo į trečią lygos vietą, o į ketvirtą poziciją nustūmė tą patį „Dinamo“ (31 tšk.). Dabar „Hajduk“ nuo pirmaujančio „Rijeka“ klubo skiria vos 3 taškai.