Triuškinamą pergalę NBA lygoje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (10-7) komanda, kuri namuose net 128:83 (35:16, 30:25, 32:24, 31:18) sutrypė be savo žvaigždžių žaidusią Golden State Warriors“ ekipą (8-10).

J Valančiūnas nugalėtojams per 23 minutes įmetė 10 taškų (4/4 dvit., 2/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir 3 kartus prasižengė.

Tai buvo šeštasis aukštaūgio dvigubas dublis šiame sezone.

„Pelicans“ dominuoti aikštėje pradėjo jau nuo pat mačo pradžios. Skirtumas netrukus pasiekė ir dviženklį, o pirmąjį kėlinį jie laimėjo net 35-11.

NBA čempionai toliau nieko nesugebėjo padaryti ir šeimininkai tik dar labiau tolo. Po pertraukos skirtumas dar labiau išaugo ir galiausiai pasiekė visiškai triuškinamą.

Tiesa, „Warrios“ šiame mače vertėsi be didžiausių savo žvaigždžių. Jų gretose nerungtyniavo Stephenas Curry, Klay'us Thompsonas, Draymondas Greenas ir Andrew Wigginsas.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausiai žaidė Brandonas Ingramas, pelnęs 34 taškus, Devonte Grahamas pridėjo 19.

Pralaimėjusiems Jordanas Poole'as surnko 26 taškus, Jonathanas Kuminga pridėjo 18.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (6 atk. kam.), Devonte Grahamas 19, C.J. McCollumas 15 , Jonas Valančiūnas (13 atk. kam.) ir Jose Alvarado po 10, Zionas Williamsonas (4 rez. perd.) ir Dysonas Danielsas po 9.

„Warriors“: Jordanas Poole'as 26, Jonathanas Kuminga 18, JaMychalas Greenas (8 atk. kam.) ir Mosesas Moody po 10.