Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį patyrė trečią pralaimėjimą Eurolygoje, kai namie 74:87 buvo priversti pripažinti Tel Avivo „Maccabi“ pranašumą. Per tris dienas antras rungtynes žaidę kauniečiai labiausiai pristigo tikslumo – pirmoje dalyje net snaiperiai nuo tritaškio linijos šaudė tuščiai.

Pirmoje rungtynių dalyje iš 10 tritaškių vos vieną pataikę žalgiriečiai atsigavo trečiame kėlinyje, kai taikiklį sureguliavo L. Lekavičius (2\8), K. Pangosas (3\5) ir A. Milaknis (2\8), tačiau tai mažai gelbėjo - iš nuovargio ar koncentracijos stokos skylinėjo "Žalgirio" gynybos mūras ir varžovai vis lengviau rado kelių krepšio link.

Jau pirmame kėlinyje svečiai išsiveržė į priekį ir sėkmingai stabdė visus žalgiriečių mėginimus atsitiesti. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių - 35:24, tačiau ypač pirmoje dvikovos dalyje tragiškai atakavo nuo trijų taškų linijos (9\33 - 27,3 proc.). Tai jau trečias Lietuvos čempionų pralaimėjimas Eurolygoje. Kitas rungtynes jie žais lapkričio 4 dieną namie su Stambulo "Darussafaka" krepšininkais.

Žalgiris“: L. Lekavičius - 16 (8 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Kevinas Pangosas – 11, L. Wetermannas ir Edgaras Ulanovas, B. Motumas – po 9, R. Javtokas ir A. Milaknis – po 6, P. Jankūnas – 4, R. Seibutis ir A. Kavaliauskas – po 2, A. Lima – 0.

Maccabi“: A. Goudelockas – 18, D. Smithas – 17, S. Weemsas – 16, D.J. Seeley – 11, C. Iversonas – 10.